Syoss Oleo Intense barva na vlasy Teplý měděný 6-76

Syoss Oleo Intense barva na vlasy Teplý měděný 6-76

OLEJOVÁ BARVA PROFESIONÁLNÍ KVALITY – BEZ AMONIAKU Syoss Oleo Intense – naše první dlouhotrvající barva obohacená o oleje. Složení obsahuje AKTIVUJÍCÍ OLEJOVÝ BOOSTER, umocňující barevný výsledek – pro mimořádně vysokou… Více informací

 Skladem
164,00 Kč
9990 s DPH
-39% ušetříte 64
ks
Výrobce:
Syoss
Katalogové číslo:
01452
EAN:
9000100814553

OLEJOVÁ BARVA PROFESIONÁLNÍ KVALITY – BEZ AMONIAKU

Syoss Oleo Intense – naše první dlouhotrvající barva obohacená o oleje. Složení obsahuje AKTIVUJÍCÍ OLEJOVÝ BOOSTER, umocňující barevný výsledek – pro mimořádně vysokou intenzitu a dlouhotrvající stálost barvy. Vyvinuto a testováno ve spolupráci s kadeřníky. • AŽ O 50 % VÍCE PÉČE • AŽ O 90 % VÍCE ZÁŘIVÉHO LESKU • VYVÁŽENÉ PROSTŘEDÍ POKOŽKY HLAVY • PROFESIONÁLNÍ KRYTÍ ŠEDIN . Odstín 6-76 je: vhodný až po středně šedivé vlasy • dlouhotrvající (stupeň 3)

Vlastnosti:

  • Zdravě vypadající a silné vlasy po dobu 6 týdnů 100% profesionální krytí šedin
  • Vysoká intenzita barvy & trvanlivost
  • Dlouhotrvající

Příprava a použití:

Barevný výsledek viz obal. Odstín 6-76 je: vhodný až po zcela prošedivělé vlasy - dlouhotrvající (stupeň 3). Barevný výsledek závisí na vaší přirozené barvě vlasů. Jestliže váháte mezi 2 odstíny, vždy si vyberte ten světlejší. Podrobná data Bezpečnostní varováníMůže způsobit alergickou reakci - dodržujte bezpečnostní pokyny. BEZPEČNOSTNÍ POKYNY: Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie. Nebarvěte si vlasy, pokud: - máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy, - jste již někdy zaznamenali jakoukoliv reakci po barvení vlasů, - jste v minulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování černou hennou. Obsahuje peroxid vodíku, fenylendiaminy (toluenediaminy) a resorcinol. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Po použití vlasy důkladně opláchněte. Složení výrobku - viz spodek krabičky. Proveďte varovný test na alergii 48 hodin před každým použitím barvy na vlasy, a to i v případě, že jste barvy na vlasy používali již dříve. Proto nezapomeňte zakoupit výrobek 48 hodin před samotným použitím. V případě jakýchkoliv reakcí či pochybností se, prosím, ještě před použitím jakékoliv barvy na vlasy poraďte s lékařem. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Používejte vhodné rukavice. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Uživatelská recenze produktu Syoss Oleo Intense barva na vlasy Teplý měděný 6-76

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat