Novinky

 • Ukončení kamenné pobočky na Okružní 35, Brno

  Dobrý den, nově kamenná prodejna bude provozována uplně jiným subjektem a nebude spojena s e-shopem ZUZI.cz. Stále ale funguje náš e-shop, na který se nyní více zaměříme.
 • Nově výdejní místa Balíkovna od 29 Kč + Česká pošta

  Nově jsmě rozšířili dopravu o Českou poštu (na poštu a do ruky). A hlavně na výdejní místa Balíkovna za 59 Kč (při nákupu nad 1200 Kč jen za 29 Kč) (často jsou to přimo pobočky pošty, nebo trafiky SAZKA).
 • Doručení do Štědrého dne

  Pro včasné doručení zásilky do Štědrého dne, je potřeba objednávku vytvořit do: Zásilka na doručení nebo na výdejní místo: objednat do 17.12.2020 (čtvrtek), do 10:00 hod (GEIS, Zasilkovna, Česká pošta) Osobně na prodejně v Brně: do 21.12.2019, do 10:00 hod
 • Nově výdejní místa DPD + SAZKA

  Nově jsem pro vás rozšířili nabídku dopravy o výdejní místa DPD, které zahrnují pobočky SAZKA. Celkově je přes 1000 vydejen. Plus jsem rozšířili dopravu balík na vaši adresu o společnost InTime. Celkově je nyní devět možností způsobu vyzvednutí zásilky (omezené jen hmotností balíků a dle hmotnosti zásilky se zobrazují jen jednotlivé druhy přepravi, které je možné využít).      
 • Nově 47 druhů želé HARIBO

  Nově máme v nabídce rovnou 47 druhů želé HARIBO, tak že při zařazování do eshopu, celý tým ZUZI.cz se jen přejidál HARIBEM :-)