Whiskas Junior klasický výběr ve šťávě kapsička pro kočky 4x100 g

Whiskas Junior klasický výběr ve šťávě kapsička pro kočky 4x100 g

Kapsičky pro koťata  Whiskas obsahují masové knedlíčky. Jemné masové knedlíčky obklopuje šťáva. Každá kapsička pro koťata Whiskas představuje právě jednu čerstvou krmnou dávku, tedy snídani, oběd i večeři. Kapsičky pro… Více informací

 Skladem
5490 s DPH
Cena za 1 kus: 1373
bal
Výrobce:
Whiskas
Katalogové číslo:
01275
EAN:
5900951125690

Kapsičky pro koťata  Whiskas obsahují masové knedlíčky. Jemné masové knedlíčky obklopuje šťáva. Každá kapsička pro koťata Whiskas představuje právě jednu čerstvou krmnou dávku, tedy snídani, oběd i večeři. Kapsičky pro koťata Whiskas jsou kompletním krmivem pro rostoucí koťata. Kapsičky Whiskas patří mezi léty prověřené krmivo pro kočky .

Složení s kuřecím  masem: Maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% kuřecího masa), oleje a tuky, obiloviny,  minerální látky, různé cukry.

Složení s jehněčím: Maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% jehněčího masa), oleje a tuky, obiloviny,  minerální látky, různé cukry.

Složení s hovězím : Maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% hovězího masa), oleje a tuky, obiloviny,  minerální látky, různé cukry.

Složení s králičím : Maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% králičího masa), oleje a tuky, obiloviny,  minerální látky, různé cukry.

Analytické složky:

protein

8,00%

tuk

6,00%

anorganické látky

1,60%

Vlhkost

83,50%

Doporučená denní dávka 2-3ks kapsičky Whiskas 100g pro jedno kotě

Kočkám podáváme krmivo ohřáté na pokojovou teplotu. Čerstvá voda by měla být po celou dobu k dispozici. Dávky krmiva lze upravit dle hmotnosti kočky. Po otevření obalu skladujte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin.

Uživatelská recenze produktu Whiskas Junior klasický výběr ve šťávě kapsička pro kočky 4x100 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat