Fa Fresh & Dry antiperspirant Green Tea 150 ml

Fa Fresh & Dry antiperspirant Green Tea  150 ml

Fa deospray 150 ml Fresh & Dry Green Tea Scents - antiperspirant Fa s vůní zeleného čaje a technologií Non-Stop Fresh pro 48h ochranu. Dlouhotrvající ochrana proti potu a tělesnému pachu. S jemným a přesným systémem aplikace… Více informací

 Skladem
3990 s DPH
Cena za 100 ml: 2660
ks
Výrobce:
Fa
Katalogové číslo:
01493
EAN:
9000100936125

Fa deospray 150 ml Fresh & Dry Green Tea Scents - antiperspirant Fa s vůní zeleného čaje a technologií Non-Stop Fresh pro 48h ochranu. Dlouhotrvající ochrana proti potu a tělesnému pachu. S jemným a přesným systémem aplikace.

Bezpečnostní pokyny. Extrémně hořlavý aerosol. Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Aplikujte pouze krátkými střiky. Nestříkejte do očí. Nepoužívejte na podrážděnou kůži.

Uživatelská recenze produktu Fa Fresh & Dry antiperspirant Green Tea 150 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat