Bref Blue Aktiv WC blok, Eucalyptus 50 g

Bref Blue Aktiv WC blok, Eucalyptus  50 g
  • Bref Blue Aktiv WC blok, Eucalyptus  50 g
  • Bref Blue Aktiv WC blok, Eucalyptus  50 g

Popis: Bref Blue Aktiv WC blok s obsahem chlóru je vybaven čtyřmi kuličkami, přičemž každá z nich má specifické složení pro dokonalý výsledek. Pevný WC blok s vůní eukalyptu v atraktivním balení. Čtyři kuličky v sobě… Více informací

 Skladem
3990 s DPH
ks
Výrobce:
Bref
Katalogové číslo:
01312
EAN:
9000100889315

Popis: Bref Blue Aktiv WC blok s obsahem chlóru je vybaven čtyřmi kuličkami, přičemž každá z nich má specifické složení pro dokonalý výsledek. Pevný WC blok s vůní eukalyptu v atraktivním balení. Čtyři kuličky v sobě ukrývají recepturu se 4 funkcemi. Dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě, čistící pěna, ochrana proti vodnímu kameni a dlouhodobá svěžest. Jeho designové provedení ozvláštní toaletu. 

Obsah: 50 g Skladování a použití

Návod k použití: Zavěste Bref Blue Aktiv pod okraj WC mísy.SkladováníSkladujte v suchém prostředí při teplotách od +5 °C do +40 °C.

Varování: Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje EUCALYPTOL. Může vyvolat alergickou reakci.

Bref Blue Aktiv WC blok, Eucalyptus  50 g

Uživatelská recenze produktu Bref Blue Aktiv WC blok, Eucalyptus 50 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat